Rock Bottom has been serving the Norwalk community since 1976! Call Us 203-846-1789.

Collection: Outdoor Furniture > Outdoor Dining > Outdoor Dining Groups

41 products
  • Regular price
    $1,400.00
    Sale price
    $1,400.00
    Regular price
    $1,590.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $2,050.00
    Sale price
    $2,050.00
    Regular price
    $2,330.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $2,020.00
    Sale price
    $2,020.00
    Regular price
    $2,290.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $2,080.00
    Sale price
    $2,080.00
    Regular price
    $2,350.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $650.00
    Sale price
    $650.00
    Regular price
    $730.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $800.00
    Sale price
    $800.00
    Regular price
    $900.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $930.00
    Sale price
    $930.00
    Regular price
    $1,050.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $2,220.00
    Sale price
    $2,220.00
    Regular price
    $2,510.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $2,340.00
    Sale price
    $2,340.00
    Regular price
    $2,650.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $1,340.00
    Sale price
    $1,340.00
    Regular price
    $1,510.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $1,730.00
    Sale price
    $1,730.00
    Regular price
    $1,960.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $1,320.00
    Sale price
    $1,320.00
    Regular price
    $1,490.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $2,080.00
    Sale price
    $2,080.00
    Regular price
    $2,360.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $2,020.00
    Sale price
    $2,020.00
    Regular price
    $2,290.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $1,000.00
    Sale price
    $1,000.00
    Regular price
    $1,130.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $2,060.00
    Sale price
    $2,060.00
    Regular price
    $2,330.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $2,020.00
    Sale price
    $2,020.00
    Regular price
    $2,290.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $670.00
    Sale price
    $670.00
    Regular price
    $760.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $620.00
    Sale price
    $620.00
    Regular price
    $700.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $2,080.00
    Sale price
    $2,080.00
    Regular price
    $2,360.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $2,080.00
    Sale price
    $2,080.00
    Regular price
    $2,360.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $540.00
    Sale price
    $540.00
    Regular price
    $620.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $1,910.00
    Sale price
    $1,910.00
    Regular price
    $2,170.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $2,220.00
    Sale price
    $2,220.00
    Regular price
    $2,510.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $1,340.00
    Sale price
    $1,340.00
    Regular price
    $1,510.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $1,000.00
    Sale price
    $1,000.00
    Regular price
    $1,130.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $600.00
    Sale price
    $600.00
    Regular price
    $680.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $2,300.00
    Sale price
    $2,300.00
    Regular price
    $2,610.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $2,250.00
    Sale price
    $2,250.00
    Regular price
    $2,550.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $2,500.00
    Sale price
    $2,500.00
    Regular price
    $2,830.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $1,710.00
    Sale price
    $1,710.00
    Regular price
    $1,940.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Regular price
    $2,180.00
    Sale price
    $2,180.00
    Regular price
    $2,470.00
    Unit price
    per 
    Sold out